APIE BALDINI FURNITURE

Baldini furniture pradžių pradžia

Baldini furniture istorija prasidėjo nuo meilės medžiui ir kūrybai. Iš pradžių gaminant tik savo reikmėms, vėliau ir artimiausiai aplinkai, nuspręsta gaminiais pasidalinti ir su jumis, taip įkurta įmonė MB baldini. Savo stalus ir staliukus gaminame nuo pat pradžių iki pat pristatymo klientui savo rankomis, taip užtikriname stalo kokybę bei skirtą dėmesį jam. Esame maža įmonė, nedirbame su dideliais projektais, esame orientuoti į šeimas dėl šios priežasties galime pasiulyti ir žemesnę nei rinkos kainą, nes mums nereikia išlaikyti didelio biuro bei vadybininkų ir kitų darbuotojų.

Staliuko gamyba

Viskas prasideda nuo ąžuolo dilių, jos skaldomos, išrenkama geriausi tašai, klijuojami staliukų skydai. Vėliau jie apdirbami staklėmis, procesas baigiamas prišlifavimu rankomis, bei alyvos įtrinimu. Pasirinkome naudoti tik natūralią alyvą, dėl namų erdvės švarumo bei pojūčio, kad prislietus pajustum jog tai natūralus ąžuolas. Staliukų rėmas gaminamas iš metalo. Metalas pjaustomas, virinamas bei šlifuojamas rankomis, taip užtikrinam kokybę ir estetišką vaizdą. Toliau paruošti rėmai dažomi milteliniu būdu, kuris yra kol kas pranašiausias ir mažiausiai pažeidžiamas nuo nudaužymų.

Prisidėkite!!

Įsigydami mūsų staliukus prisidėsite prie mūsų tvarių idėjų įgyvendinimo ateityje! Jau dabar sodiname ąžuolus bei prisidedame prie miškų apsaugos Lietuvoje!